Bet365, Unibet – internetové stávkové kancelárie

unibet SlovakiaDimitri Payet podpísal v West Ham ďalšiu dlhodobú zmluvu. 28-ročný francúzsky hráč bol len sedem mesiacov v piatom roku, keď sa pripojil z Marseille na 10,75 miliónov libier vlani v lete, ale bol údajným cieľom 38 miliónov libier pre nepomenovaný čínsky Unibet klub. bol Payetov dopad na West Ham, presťahovali sa, aby sa ubezpečil, že ho nikto nedá ľahko lákať.Vyhlásenie na svojej internetovej stránke uviedlo: “West Ham United s potešením oznamuje, že Dimitri Payet podpísal s klubom novú dlhodobú zmluvu.” Vynikajúci hráč Francúzska, ktorý urobil Bet365 obrovský vplyv bordel a modrá, uzavrel dohodu až do leta 2021…a je potešený, že sa zaviazal k svojej dlhodobej Unibet budúcnosti do klubu. “Manažér West Ham, Slaven Bilic, vo štvrtok hovoril jeho túžby udržať Payet ako neoddeliteľnú súčasť tímu. “Obidve strany majú v úmysle zostať na West Ham.Keď hrajete ako on hrá, mnoho klubov ukazuje záujem, ale budeme robiť všetko, čo môžeme, aby ho s nami, “povedal.” Každý hráč má cenu, ale dobrá vec je na West Hamu spokojný, sme s ním viac šťastní a dúfam – a naozaj si myslím – že s nami Unibet bude dlho a dlho hrať. ”

Payet bude ktorý sa v sobotu chystá do Norwichu, ale Bilic má po utorkovom víťazstve po víťazstve FA Cupu víťazstvo nad Liverpoolom. Obhajcovia Winston Reid a Joey O’Brien sa podrobia skenom na trúbku zranenia, zatiaľ čo Bet365 stredopoliar Cheikhou Kouyaté bude chýbať na výlete, keď bol zrazený v bezvedomí počas víťazstva 2-1.Centrálne Unibet polovica Jamesa Tomkinsa taktiež vynechá po tom, čo skenovanie ukázalo, že zranenie lýtka, ktoré utrpel v Southamptone minulú sobotu, ho znemožní päť týždňov.

“Budeme vedieť, ako dlho Winston a Joey budú vonku skenovanie, “dodal Bilic. “S Tomkinsom sme bez troch obrancov, takže v tomto oddelení to nie je skvelá situácia. Kouyaté je v poriadku, dobre sa darí, ale kvôli pravidlám nemôže hrať, pretože bol v bezvedomí.

“Máme niekoľko ďalších klepnutí, ale aby sme boli Bet365 športove stávky spravodliví, máme dobrý pocit. Fyzicky a psychicky Liverpool bol dlhý zápas – 120 minút vás vyčerpá. Ale keď prejdete, je to skoro ako pred sezónou – nemáte pocit únavy. Cítite sa dobre a tešíte sa na ďalšiu hru. “