Riyad Mahrez je krásna premenná v Bet365 poľskom lese smerom k histórii

“Všetci mi hovorili: Riyad, Anglicko nie je pre vás, je príliš fyzické, príliš silné, španielsky futbal by vám vyhovoval lepšie…takže som si nikdy nemyslel, že budem hrať v Anglicku,” povedal Mahrez Guardian v septembri vysvetľoval, prečo sa koncom roka 2013 jeho prvý náklon zbavil Bet365 navrhovaného presunu z francúzskeho druhého divízneho tímu Le Havre do Leicesteru, ktorý bol potom vrcholom majstrovstiev.Leicesterský šéf náboru Steve Walsh sa opakovane stretol s Mahrerom, aby mu pomohol presvedčiť sa, že má skúsenosť s prežiť a prežívať v anglickej džungli a po najlepších 450 000 eur, ktoré Leicester strávil, alžír sa začal stavať na predstavenia, Bet365 ktoré urobili jeho PFA že to bude nevyhnutné.

Áno, nevyhnutné, najmä vzhľadom na načasovanie hlasovania, ktoré zabraňovalo voličom v tom, aby sa začali zaoberať akýmkoľvek oneskorením Leicestera.Dalo by sa tvrdiť, že Mahrez nie je nadprirodzený zázrak v rade minulých Hráčov roka, akým je Luis Suárez alebo Cristiano Ronaldo a je najpravdepodobnejším prijímateľom ceny, ktorá zanikne do bežného stavu odkedy Eden Hazard, ale čo nie je otvorené na diskusiu je, že od okamihu, keď dvakrát Bet365 skóroval v víťazstve Leicesterského otvárajúceho dňa nad Sunderlandom, bol alžírsky hlavným tvorcom najviac nepravdepodobnej výzvy v anglickom futbale, pretože Sol Campbell bežal za starostu Londýna.

Quique Sánchez Flores sa zdal byť veľmi blízko k útoku – ale nie celkom – keď po marcovom porážke tímu Claudia Ranieriho v marci povedal: “Čo robí Claudio je úžasné: každý vie, ako jeho tím hrá, ale nikto ich nemôže zastaviť . “Je pravda, že Leicester sa stal viac Bet365 usporiadaný ako sezóna pokročila, ale Mahrez, ktorý strelil víťazný gól v tomto zápase proti Watford s krásnou no-backlift karier z okraja oblasti, bol jediný hráč, ktorý má r emained nepredvídateľné.Vo Francúzsku sa manažéri radi rozprávajú o špeciálnych hráčoch, ktorí rozdeľujú la folie – priniesť šialenstvo – a Mahrez je krásna premenná v systéme Leicester, ten, ktorý neustále robí veci, ktoré žiadny protivník nemôže rozumne predvídať.

Jamie Vardy má rýchlosť, ktorú je ťažké obsiahnuť, a dynamiku N’Golo Kanté, ktorú nikto nemôže vyrovnať, ale príspevok Mahrezu sa spolieha oveľa Bet365 menej na atletické dary, aj keď je aj veľmi rýchly. V skutočnosti sa jeho účinnosť často javí ako triumf nad telesným znevýhodnením kvôli vetvičky podobnej stavbe, vďaka ktorej si priatelia poradili proti kariére v Anglicku. Nie, že je krehký – dodal aj napriek tomu, že je druhým najviac znehodnoteným hráčom v lige v tejto sezóne (po Wilfried Zaha).Ale jeho skutočná sila pochádza z ostrosti mysle a skľúčenia nohy, schopnosti robiť protivníkov zdanlivo zaťažené nadbytočnými rukama, keď sa okolo nich šíri, šípajú alebo sa točia – na oboch stranách, ak sa vám to páči – ako váhavý vrah, muž. Facebook Twitter Pinterest Riyad Mahrez predstavuje so svojím ocenením PFA Player of the Year. Fotografia: Barrington Coombs / PA

Mahrez nie je nič nadbytočné: vie toľko trikov, že by mohol ísť do nákupných centier, ale vykonáva ich len v správnom čase a na mieste: spôsob, akým trápi súperov, ale Bet365 predovšetkým je to smrteľná účinnosť, dokazujúca spolu s obrannou prácou, ktorú nikdy nevyhýba, že je rovnako disciplinovaný ako zvyšok tohto tímu v Leicestere.Chcete konečný produkt, dá vám to v zlatom baliacom papieri a lúke viazanom s hrebeňovým uzlovým uzlom. Riyad Mahrez získal ocenenie PFA Player of the Year Prečítajte si viac

vo víťazstve v meste Manchester City vo februári, ktorý priniesol snáď najlepší individuálny a kolektívny výkon sezóny, v zápase, ktorý sa javil ako kľúčový v pretekoch titulov. Mahrez sa stal príležitosťou nádherne, žiadal o loptu pri každej príležitosti a flummoxing Bet365 súpera s jeho nepolapiteľnosť od už v druhej minúte, keď všetko, čo už prekonal Fabian Delph a Alexander Kolarov mohol urobiť tvárou v tvár jeho spletitý provokácie bolo zabiť na zem.Mahrez sa dostal, aby doručil voľný kop, z ktorého Robert Huth skóroval, a potom pokračoval trápi svoji hostiteľa po zvyšok hry. Korunoval displej s cieľom, ktorý získal cenné víťazstvo v štýle že len málo by mohlo napodobniť, zbierať preukaz a prekonávať Nicolás Otamendi s jedným roztomilým dotykom pred predajom Martín Demichelis krokus a praskanie loptu do siete po neutralizácia Joe Hart so starým Jedi mysli trik. svoje štatistiky a vyradiť ich do hierarchie – viete, tie, ktoré ukazujú, že Mahrez vytvoril v tejto sezóne Bet365 menšie príležitosti ako Robbie Brady a Moussa Sissoko – pretože v tejto sezóne Mahrez bola silou, ktorá sa pozerá.