Labdarúgó bajnokság kerekítés: Unibet életben tartja a Sheffield United szezonját

Ha a Sheffield United lebonyolítja a League One-t, talán a fordulópontnak tekintik drámai 3-2 győzelmüket a Crewe-n. Nigel Adkins oldalán a Bramall Lane-en keresztül keresztezte őket a küzdelmes látogatóikkal szemben, és 61 percen belül két gólt vezetett Che Adams és Ryan Flynn között. De a David Fox és a Harry Davis góljai megfordították a dolgokat, és úgy tűnt, hogy közel halálos csapást érnek el a Blades hat-hat reményében – mielőtt Billy Sharp három Unibet percet lőtt volna, hogy elhagyja őket egy négypontos réssel, a következő nyolc mérkőzésen. A késő győztesnek több negatív következményei voltak a Crewe-nak, akik most az asztal alján unibet online fogadási útmutatók ülnek, miután a Colchester Doncaster hangosan eldobta a Weston Homes Community Stadionot.Colchester, aki egyszer csak egyszer nyert 23 korábbi bajnoki meccsen, gólt ért a Doncaster debütáló Gary McSheffrey-nek, de a saját végső félórában négyen reagált. Chris Porter, Elliot Lee, Alex Gilbey sikoltozó és Richard Brindley a látogatókat kardra tette – ami azt jelenti, hogy a Colchester most nyolc pontot jelent a biztonságból, egy játékkal. “Ez a győzelem a szurkolók számára” – mondta Kevin Keen hosszú szenvedésű vezetője. A League Two vezetője, Northampton nem hajlandó megállni, John Marquis első felének bizonyítása elég ahhoz, hogy megakadályozza a Newportot – a tetején a 13 pontot és a veretlen versenyt 12 játékot.A második helyezett Oxford két pontot esett, a Liam Sercombe ellen Stevenage ellen a Kassam Stadionban, a John Lundstram korai vörös lapja ellenére, de Byron Harrison látszott. Harrison célja egy ötéves Unibet vesztes sorozatot tartott Stevenage számára, aki ezen a héten vezetői asszisztensnek nevezte Glenn Roedert.

A harmadik helyezést vezető három fél nyert, a Bristol Rovers a Cambridge 3-0, Plymouth Newcastle-ből 2-0-os győzelem és Accrington legyőzte Leyton Orient-ot egy Scott Brown góljával. Ez azt jelenti, hogy Orient elhagyja a play-off helyeket; A Wycombe 1-0-os veresége a Michael Harriman második fél nyertesén keresztül érte el, ami azt jelenti, hogy az elnökök a hetedik helyen állnak, és három portsmouth mögött, aki a Notts County 4: